Kayseri merkezli firmamız, orta ve büyük işletmelerin bilgisayar ve güvenlik sistemlerine  teknik destek, eğitim ve bakım hizmetleri pazarlayan ürün ve hizmet satışı yapan bir firmadır.

Firmamız 2002 yılından bu güne bilişim sektöründe bulunduğu konumu itibari ile büyük eksikliği olan KOBİ ve daha üst düzeydeki firmalara Sistem Destek birimini 18 yılı aşkın bir süredir başarı ile çalıştırmaktadır. Daha çok KOBİ ve üzeri firmalar, Kamu kuruluşlara güvenlik, işlevsellik ve organize edilebilme, sistem üzerinde çalışan uygulamalara, Firewall ürünlerinde, Server Sistemlerinde, Network bakır ve fiber kablo çekimleri ve sistemi devreye alma gibi hizmetlerimiz desteklerimiz devam etmektedir.

Firmamız; gelişme sürecinde Analiz, Test, Eğitim ve Destek hizmetleri katkılarıyla; Sistemli ve organize çalışma konusundaki tecrübelerini daha da yükseklere çıkarmıştır.

Günümüz teknolojisinin ve firmaların gerekli ihtiyaçlarının yönlendirmesiyle daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmak için firmamızın bünyesinde bulunan Bilişim Departmanın haricinde, Analog ve IP kamera, hırsız ve yangın alarm, personel devam takip sistemleri, turnike ve bariyer vb. zayıf akım sistemleri ile ilgili konularda deneyimli ekibimizle Elektronik Güvenlik ve taahhüt firması olarak kuvvetli akım kısmı da bünyemize katarak uçtan uca elektrik, elektronik ve bilgisayar konularında tam bir proje firması olarak hizmet vermekteyiz.

Özeltim Elektronik olarak; çalışanların ve müşterilerin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılayan ve bu amaçla, sahip olduğu deneyim, geçmiş bilgi ve tecrübesini, günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek etkin çözümler sunmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için gerekli yönetim sistemini kurmak, başarı göstergelerini sürekli iyileştirmek çalışanlarımızın, şirketin işleyişine katılımını teşvik etmek ve takım çalışmasına özendirmek, firma amaç ve hedeflerini, kişisel gelişimleri için eğitimlerini sağlamak, kurumsal ve teknolojideki yenilikleri sürekli olarak uygulamak, bu sayede müşteri memnuniyetinin artmasını sağlamaktır.

Bugün ve bugün den sonra Türkiye’de, sektörümüzde en iyi firma olmak ve önderliği elimize almak, KALİTE POLİTİKAMIZ’dır….